benim üniversite yıllarında ankara karabük arası otobüslerle yolculuk yapmaktan büyük keyif alırdım. yol 3.5 saat sürerdi. ben kafamı cama yaslayıp müzik dinlerdim. hayal kurardım.

1990 civarında şimdi bu tür taşıtları istila etmiş seviyesiz kalitesiz aptal parçalar yerine son derece üst düzey şimdilerde maalesef senede bir tane bestelenen şarkılar dinlerdik otobüsün teybinden.

mesela coşkun sabahın beni unutma albümünü iyi hatırlıyorum. arada istanbulofisleri.com da kaçardım ankaradan. o otobüslerde de karşımıza çıkardı. zaten tüm zamanların en çok satan albümü olarak biliyorum. yanılmıyorsam 3 milyon 600 bin satmıştı. albümdeki tüm parçalar iyiyidi. öyle bir tane hiti filan yoktu. insanlar o zaman gayret ederdi iyi bir ürün çıksın diye.

bunlardan bir diğeri de ayşegül durukandı. nadiren trt radyolarında denk geliyorum bugünlerde . nette aradım taradım ben bulamadım.

arkadaşlarımdan ayşegül durukanın kaset cd sine sahip olan var mıdır?

2 YORUMLAR

  1. Habibullah Bey, bildiğiniz gibi Ayşegül Durukan, sadece üç albüm yapmış ve müzik hayatına son vererek ABD’ne yerleşmiştir. Elimde bu üç albümle birlikte TV ve radyolardan kaydedilmiş yedi şarkının mp3 formatında kayıtları mevcuttur. Eğer hala bulamadıysanız lütfen, e-posta adresimden bana ulaşınız. Dosyaları indirebileceğiniz linki iletirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here