Piyano, solfej ve şan derslerini Mimar Sinan Üniversitesi’nde alan Hayko Cepkin, daha farklı yerlerde de armoni ve piyano dersleri görmüştür. 1997 yılında ilk profesyonel müzik hayatına başlamış oldu. Sakin olmam Lazım Hayko Cepkin albümleri içinde ilktir. Sakin Olmam Lazım ile çok iyi bir çıkış yapan Cepkin, Anadolu Rock, Alternatif metal, Post Hardcore ve Endüstriyel Metal tarzında müzik yapmaktadır.

Tanışma Bitti ve Sandık

Hayko Cepkin’in ikinci albümü Tanışma Bitti’dir. Tanışma Bitti ile hayran kitlesini daha da genişletmiştir. Üçüncü albümü ise Sandık’tır. Sandık albümündeki Hayko Cepkin şarkıları sanatçının ününün daha fazla yayılmasını sağladı. Şarkı konularında kendi ile alakalı, korku, ölüm gibi konuları seçmektedir. Cepkin son albümünün konusunu ise Aşk olarak belirlemiştir. Aşk olmasına rağmen yine bir ızdırap söz konusu olmuş ve albümün adını Aşkın Izdırabı koymuştur.

Beni Büyüten Şarkılar Vol.1

Herkes aslında bir dönemin şarkıları ile büyümektedir. Hayko Cepkin mp3 indir listelerine bakıldığında tanıdık birçok şarkı ile karşılaşılmaktadır. Sanatçı kendi tarzı ile yorumladığı bu şarkılar ile güzel bir başarı elde etmiştir. Hayko Cepkin tam anlamıyla tarz tam anlamıyla farklı bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle giyim tarzı bakımından çok sıra dışı olan Hayko, zaman zaman kıyafetleriyle de olay olmaktadır. Yine şarkıları ve sözleriyle de gündem olmayı başaran Hayko, ülkemizin sıra dışı sanatçıları arasında yer almaktadır.

 

Mp3yukleindir ile Mp3 indirmek için tıklayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here